Futboll Sport

“LOJTARËT MË SHOHIN SI KOPIL”/ Ja çfarë zbulon Mourinho për veten e tij

Hoze Murinjo është ende pa ekip për të ardhmen. Prej kohësh shumë ekipe kërojnë shërbimet e portugezit, por ai ende nuk ka vendosur. Në një intervistë për “DAZN”, tekniku ka zbuluar një pjesë tjetër të tij.

“Hoze është një njeri i qetë, i ndjeshëm dhe mendon shumë për të tjerët. Si trajner është pragmatik, emocionalisht inteligjent, por edhe dominuez. Më pëlqen më shumë Hoze dhe është mëkat që shumica më njohin si trajner dhe jo si njeri. Lojtarët e mi për mua do të përdornin termin ‘bastard’, shprehet Murinjo. Intervista që e shikon Murinjon në një këndvështrim tjetër, do të publikohet e plotë në datën 24 prill.

Related posts

PO SHKËLQEN NË SLLOVENI/ Çekiçi fiton 11-metërsh, Ljubjana ngec në kampionat (VIDEO)

Delo.autor

DËSHTIMI NË “EURO 2020″/ Henry largohet nga Belgjika dhe bën gjestin e rrallë

Delo.autor

Guardiola: Nuk mendoj për titullin në Premier, radhën e ka Liverpool

Sadik.Autor

Leave a Comment