Related posts

“ISHTE FATKEQËSI E MADHE”/ Flet presidenti Halili: Pas tragjedisë flasim për futboll…

Delo.autor

Ja kush janë “yjet” që arritën në finale të Kupës së Botës si lojtar dhe si trajner

Isa.Autor

CHAMPIONS/ Jesus përmbys i vetëm rezultatin, ja çfarë bën ai (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment