Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Champions Napoli-Liverpool, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 0-0

Napoli dhe Liverpool zhvillojnë përballjen e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Elseid Hysaj te vendasit dhe Alisson te miqtë janë dy mungesat më të rëndësishme për klubet përkatëse.

 

LIVE/ Napoli – Liverpool 0-0

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura.

Nis sfida

Related posts

E PABESUESHME/ Liverpool gjunjëzohet nga një futbollist i vetëm, Watkins show në 45 minutat e para (VIDEO)

Delo.autor

DEKLARATA NË PRAG TË NDESHJES NDAJ KASTRIOTIT: Muzaka i tregon “dhëmbët”: Kemi cilësi brenda ekipit, qëllimi final…

Delo.autor

“MAGJI” BRILANTE/ Gabriel Jesus realizon një super gol ndaj Burnleyt (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment