Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Wolves-Chelsea. Rezultati 0-1

Po luhet ndeshja e mes Wolves dhe Chelsea.

Frank Lampard vazhdon t’iu besojë të rinjve, Mount dhe Abraham, derisa lojtarë si Pedro, Giroud, Pulisic janë në stol.

 

 

MINUTA E 32/ Chelsea kalon në avantazh me golin e shënuar nga Fikayo Tomori.

Nis sfida

LIVE/ Wolves – Chelsea 0-1

Related posts

“TRADHËTOI” PARTIZANIN PËR SKUADRËN E VËLLAIT/ Olta Sheta: Lojtari im i preferuar është… (FOTO)

Delo.autor

UEFA ÇMON RONALDON! Goli më “pa vlerë” i Champions shpallet më i bukuri (VIDEO)

Delo.autor

BEFASON Alonso/ Tifozëve në Montekarlo t’u kthejmë lekët e biletës…

Sadik.Autor

Leave a Comment