Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Starton sfida Flamurtari-Laçi

Flamurtari dhe Laçi luajnë mes tyre, një nga sfidat e vlefshme për javën e pestë të Kategorisë Superiore.

Në stadiumin e qytetit të Vlorës, vendasit vijnë me 0 pikë në klasifikim, në një krizë totale në këtë fillim kampionati. Trajneri Sadedini, e ka shkundur gjatë kësaj jave skuadrën e tij, duke kërkuar pikë patjetër ndaj kurbinasve.

Nga ana tjetër, Laçi i Starovës vjen pas një fitoreje me Partizanin, dhe duken favorit në këtë takim, për të fituar akoma më shumë pikë në tabelën e renditjes.

 

LIVE | Flamurtari-Laçi 0-0

 

KOMENTI LIVE

1′ Nis takimi në Vlorë.

 

FLAMURTARI: Moçka, Qarri, Deliaj, Zeqaj, Pjeshka, Gocaj, Rrapaj, Nebihu, Muçollari, Vrapi, Sukaj. Trajner: Dritan Sadedini.

LAÇI: Stazhilla, Fangaj, Gjoni, Ignjateviç, Domgjoni, Deliu, Shehu, Lushkja, Teko, Xhixha, Nuabueze. Trajner: Sulejman Starova.

Related posts

Gazetari i njohur: Barcelona eliminohet nga Championsi, Messi e lë në baltë sërish

Delo.autor

United me transferim “bombastik” në verë, lojtari i dytë më i shtrenjtë në histori

Sadik.Autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Southampton-Liverpool. Rezultati 0-2

Delo.autor

Leave a Comment