Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

MOMENTI I GAFËS SË RËNDË/ Shikoni si reagojnë lojtarët shqiptarë kur ngatërrohet himni (VIDEO)

Një gafë e rëndë ka ndodhur në nisje të sfidës mes Francës dhe Shqipërisë, dhe “Stade de France”, kur po këndoheshin të dyja himnet.

Të parët ishin lojtarët e Shqipërisë që do këndonin himnin, por organizatorët vendosën një himn komplet tjetër, dhe lojtarët shqiparët u habitën në këtë moment.

Më pas, u këndua himni i Francës, por më pas, lojtarët shqiptarë nuk lëvizën nga vendi, teksa nuk pranonin të vazhdonin procedurën duke dhënë duart, teksa prisnin që të dëgjohej himni i tyre, himni i Shqipërisë.

Related posts

Panik në Gjermani/ Dhjetra tifozë tentojnë të sulmojnë Mavrajn me shokë në dhomat e zhveshjes

Q.Autor

LIVE/ Champions: Barcelona dhe Interi “përplasin brirët” në “Camp Nou”. Ja rezultatet dhe golat e të gjitha sfidave

Delo.autor

“SKËNDERBEU NA E BËRI TË VËSHTIRË”/ Hebaj: Teuta shkon në finale, ia dalim kundër Kukësit

Delo.autor

Leave a Comment