Futboll Kategoria Superiore Sport

NDIZET ATMOSFERA NË “SELMAN STËRMASI”/ Shikoni marshimin e tifozëve bardheblu para Derbi (VIDEO)

Do të startojë në orën 19:00, derbi i zjarrtë i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit. Bardheblutë do të jenë pritës në këtë përballje, teksa tifozët e skuadrës 24 herë kampion të vendit do të jenë më të shumtë në shkallët e stadiumit “Selman Stërmasi”.

Kur kanë mbetur edhe afro 1 orë nga starti i ndeshjes, atmosfera është ndezur, teksa tifozët kanë mbërritur në stadium dhe kanë nisur të futen në shkallët e “Selman Stërmasit”. Më poshtë ju ftojmë të ndiqni edhe marshimin e tifozëve bardheblu në afërsi të stadiumit.

Related posts

“PLESHTI MË I MIRI NË BOTË”/ Zbërthehet Simeone: Griezmannin e ndryshova…

Delo.autor

LIVE/ Po luhet ndeshja Teuta-Luftëtari. Rezultati 3-0

Delo.autor

RIKUJTON TË SHKUARËN/ Mesfushori i Juventus: Në Gjermani më thërrisnin majmun m*ti

Delo.autor

Leave a Comment