Futboll Ligue 1 Sport

NIS STËRVITJEN E PARË ME PSG/ Icardi “prezantohet” kështu tek klubi i ri (VIDEO)

Mauro Icardi ka nisur sot zyrtarisht stërvitjen e tij të parë me PSG, teksa gjithçka ishte dedikuar palestrës dhe ushtrimeve atletike. I vizionuar nga stafi atletik, argjentinasi është dukur i fokusuar dhe madje i impenjuar në maksimum në çdo ushtrim që kryente.

Related posts

PIRLO DEMORALIZON JUVENTINËT: Më vjen mirë për bardhezinjtë, por në Champions…

Isa.Autor

SIMEONE SI PIPPO/ Festimi i tij i çmendur bëhet viral në pak orë (FOTO)

Delo.autor

ARRIHET MARRËVESHJA/ Nainggolan largohet nga Inter, huazohet tek ish-klubi i tij…

Delo.autor

Leave a Comment