Gossip

NUK E LË NJË MOMENT VETËM/ Bukuroshja “BOMBASTIKE” nuk i NDAHET Lautaros, e NDJEK edhe në Gjenovë (FOTO)

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez janë të pandashëm. Bukuroshja argjentinase nuk e lë një asnjë moment vetëm të dashurin e saj.

Edhe në sfidën Sampdoria-Inter, e fituar 1-3 nga zikaltrit falë edhe kontributit të Lautaros, Agustina ishte e pranishme në tribunë, për të mbështetur të dashurin e saj.

Related posts

NICOLO PO SHKËLQEN TEK ROMA/ E ëma e 19-vjeçarit bën “namin” në rrjetet sociale (FOTO)

Delo.autor

Sonia Sarpe mbështet pa kushte Spanjën, një motiv më shumë që La Roja të triumfojë në Rusi

Sadik.Autor

Pamela Anderson nuk i ndahet francezit Adil Rami (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment