Gossip

PAS NDARJES NGA XHEMAILI/ Mediat italiane zbulojnë dashurinë e re të Erjona Sulejmanit (FOTO)

Modelja shqiptare, Erjona Sulejmani ka qenë shumë e komentuar pas ndarjes nga futobllisti Blerim Xhemaili e deklaratat e bujshme që bëri për të.

Sot Erjona është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave italiane të cilat shkruajnë se ajo po flirton me sulmuesin portugez, Andre Silva.

Modelja është pyetur nga komentuesit rreth pëlqimeve që ka ndaj personazheve të famshëm dhe ajo është përgjigjur se preferon më të rinjtë duke iu referuar Andre Silvas.

Kujtojmë që Erjona pak kohë më parë shprehur pëlqimin edhe për Romelu Lukakun.

Related posts

SFIDON TEMERATURAT E ULËTA/ Shikoni çfarë bën Alban Xhihani në det më 1 janar… (VIDEO)

Delo.autor

NISIN KARNAVALET/ Valentino Rossi dhe e fejuara TALLEN me Icardin e Wanda Naran (FOTO)

Delo.autor

MERR FUND DILEMA/ Dorë për dore me ALBANIN, ÇILJETA tregon UNAZËN dhe premton se…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment