Gossip

DASMA ZGJATI TRE DITË/ Zbulohet “sekreti”, Simeone dhe Pereyra lidhën kurorë në… (FOTO)

Diego Pablo Simeone dhe dhe Carla Pereyra kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre 6-vjeçare në një ceremoni private në Toskanë, Itali, të shtunën e kaluar.

“Të shtunën, 7 shtator, ne vendosëm të festojmë dashurinë tonë dhe të rrethohemi nga njerëzit më të afërt në një mjedis idilik, në zemrën e Toskanës. Nuk ka fjalë që ta përshkruajnë gjithçka mundëm të përjetonim dhe të ndjenim. Në zemrën tonë, por edhe të secilit prej atyre që na shoqëruan, do të jenë momente të paharruara. Faleminderit familjeve tona, miqve të shumtë, të gjithë atyre që na bënë kaq të lumtur”, – ka shkruar Carla Pereyra në llogarinë e saj në Instagram. Dasma e Simeones dhe Carla Pereyra s në Itali zgjati tri ditë.

Related posts

FEMRAT SEXY TË FUTBOLLISTËVE/ Partnerja e Lautaros në gjurmët e Wanda Naras (FOTO)

Isa.Autor

JO VETËM E BUKUR, POR EDHE E AFTË/ Bashkëshortja e Sergio Ramos thyen rekord në mbajtjen e frymës (FOTO)

Delo.autor

POSTON POZA PROVOKUESE/ Njihuni me motrën seksi të Neymar, Raffaella (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment