Futboll Sport

“PLESHTI” SI RONALDO/ Prezanton firmën e tij të veshjeve, “Messi”

Lionel Messi ka hedhur në treg firmën e tij më të re të veshjeve të quajtur thjesht “Messi”.

Sulmuesi argjentinas ishte i pranishëm në mbrëmjen e zhvilluar për promovimin e kësaj marke të re të financuar nga ai, të krijuar dhe ideuar nga e gjithë familja e tij.

Motra e tij, Maria Sol, ka punuar bashkë me futbollistin në këtë projekt, ndërsa vëllai i tij, Rodrigo, ishte i pranishëm në eventin e zhvilluar për këtë markë të re veshjesh.

Dyqani i parë është hapur në Barcelonë dhe është vetëm për meshkuj, ku të pranishëm ishin shumë tifozë katalanas, që morën nga një veshje me firmën e yllit argjentinas.

Related posts

Busquets shokon Barcelonën, transferohet në Angli te City!

Sadik.Autor

QESHARAKE/ Legjenda e ARSENALIT dhe ANGLISË ngatërron moshën e tij (VIDEO)

Isa.Autor

SUPERSIFDAT E SË SHTUNËS/ Nga Torino në Barcelonë. Messi, Ronaldo dhe “lufta” në Gjermani

bora.autor

Leave a Comment