Futboll Premier League Sport

SKANDAL/ Futbollisti i njohur Anglez rrihet barbarisht pasi ngacmoi një vajzë (FOTO)

Mesfushori anglez Danny Drinknwater është rrahur barbarisht në një klub nate.

Drinkwater u rrah nga disa persona, pasi kishte ngacmuar një vajzë.“Danny ka ngacmuar vazhdimisht një vajzë, që nuk ka pranuar shoqërinë e lojtarit, e për pasojë Drinkwater është nxjerrë jashtë lokalit nga truprojat”, raportojnë mediat angleze.

Gjithsesi, problemet për mesfushorin 29-vjeçar nuk kanë përfunduar këtu. Një grup “të fortësh” e kanë rrethuar dhe rrahur lojtarin, që është mbuluar nga gjaku.

Mësohet se vajza që ka ngacmuar Drinkwater ishte në shoqërinë e një futbollisti tjetër, Kgosi Ntlhe, që luan me Scunthorte United (kategoritë e vogla angleze).

Related posts

Vogëlushi që vuante për bukën e gojës, Salah mahnit botën me gjestin e tij…

Q.Autor

VAR ‘shpëton’ Milanin, barazohet gjithçka në “San Siro”

Q.Autor

EKSKLUZIVE/ Kukësi “prish” kontratën me lojtarin më “jetëgjatë” tek verilindorët

Isa.Autor

Leave a Comment