Futboll Sport

SUPERSFIDA/ Zbulohen formacionet, Inter – Lazio. Strakosha kërkon të ndalë Lukakun! (FOTO)

Rikthehen ndeshjet e mesjavës në Serie A.

Mbrëmjen e sotme vëmendja kryesore pritet të marrë përballja e fortë mes Interit dhe Lazios e vlefshme për javën e 5-të.

Interi i Antonio Contes do të mundohet ta vazhdojë serinë pa humbje, ndërsa Lazio, do të kërkojë t’i shkaktojë humbjen e parë skuadrës zikaltër.

Ndeshja midis Interit dhe Lazios fillon në orën 21:00. “Sportmediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave:

Image

Related posts

“TË SHIJOJ MOMENTIN”/ Cristiano Ronaldo flet mbi largimin nga futbolli: Mund të ndodhë vitin tjetër…

Delo.autor

Habisin fqinjët, titullin në Shqipëri e fiton SKËNDERBEU, meritat i kanë italianët

Sadik.Autor

11 statistika të jashtëzakonshme nga sezoni i Salah me Liverpool

Sadik.Autor

Leave a Comment