Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

“TË VAZHDOJMË ME KOKËN LART”/ Flet Hysaj pas fitores: Nuk e besoja që shënova, zëvendësimin e kërkova vetë sepse….

Kapiteni i Kombëtares në ndeshjen e sotme, shënoi edhe një gol, ndërsa në intervistën për “Supersport” tregoi se nuk po i besohej që kishte shënuar.

Çfarë ndryshoi sot?

Loja që bëmë ishte krejt ndryshe nga Franca. E dimë që kemi potencial, kishim besim për të treguar vlerat.

Zëvendësimi…

E kërkova vetë, sepse kisha një problem në pulpë. Nuk mund të vazhdoja, dhe duhej dikush më i freskët në fushë.

Ndjesia e golit…

Akoma nuk e besoj që kam bërë gol. Duhet të marr veten dhe do e shoh më vonë golin. Gëzimin që pata në atë moment, nuk e besoja. Jam shumë i kënaqur për golin e për fitoren. Të vazhdojmë me kokën lart.

Related posts

FITORE CINIKE PËR “DEMAT”/ Asani mjafton për 3 pikë. Kamza “B” zhytet në vendin e fundit

Delo.autor

DUAN TITULLIN PAS 28 VITESH/ Liverpool mposht edhe Tottenham në “Wembley” (VIDEO)

Isa.Autor

Dikur kapja topat në stadium”, arbitri i njohur gjerman rrëfen të kaluarën

Sadik.Autor

Leave a Comment