Futboll Kategoria Superiore Sport

TRE GOLA VENDOSIN NË BERAT/ Kukësi njeh rivalin e Kupës së Shqipërisë

Do të jetë Shkumbini rivali i Kukësit në raundin e parë të Kupës së Shqipërisë.

Skuadra peqinase fitoi në transfertën e Beratit ndaj Tomorit me rezultatin e thellë 3-0. Shifra që i japin të drejtë Shkumbinit për të sfiduar fituesit në fuqi të kompeticionit, Kukësin.

Takimi i turit të parë, atij të 1/16-ave do të luhet më 18 shtator, ndërsa ai i kthimit dy javë më pas, ekzaktësisht më 2 tetor 2019.

Related posts

E ARDHMJA NË KAOS/ Milani po luan finalen në CAS, prestigj dhe miliona euro në lojë

Isa.Autor

NUK NDALET “PISTOLETA POLAKE”/ Piatek kalon Milanin në avantazh me një gol fantastik (VIDEO)

Delo.autor

KAOS TEK REALI/ Dëmtohet blerja e bujshme, ende nuk ka luajtur asnjë ndeshje zyrtare

Isa.Autor

Leave a Comment