Ekskluzive Futboll Sport

“VIDEO LAJM”/ UEFA poston golin e DITËS. Magjia e HYSAJ që la “GOJË HAPUR” Islandën

Elseid Hysaj ishte kapiteni i Kombëtares  në fushë ndaj Islandës, dhe me shiritin në krah, lojtari i Napolit ia doli të shënojë golin e parë për Shqipërinë.

Goli i Hysaj është publikuar dhe në faqen  Uefa-s si goli i ditës. Ky gol ishte një ogur i mirë për vetë Hysaj i cili ishte shumë i kënaqur që shënoi.

Goli i Hysaj:

/AlpeNews.al

Related posts

Tifozët spanjoll “masakrojnë” Ronaldon/ Ja kush është zgjedhur lojtari i vitit në La Liga…

Sadik.Autor

EUROPA LEAGUE/ Drita drejt historisë, kampionët kosovar 45 minuta larg kualifikimit

Isa.Autor

Dëmtimet e njëpasnjëshme të Neuer, zbulohet se kur do të rikthehet ‘gardiani’ gjerman

Q.Autor

Leave a Comment