Futboll Sport

“ÇDO GJË QË BËJ UNË KTHEHET NË…”/ Gazetarja sqaron “INCIDENTIN” me tifozët që i kërkuan të nxirrte gjoksin! (VIDEO+FOTO)

Diletta Leotta është gazetarja më seksi në Itali, ndërsa tifozët çmenden pas fizikut të saj.

Gazetarja sportive e “DAZN”, ka folur për mediat e vendit të saj, ku është shprehur për tifozët e Napolit, fotot nudo që u publikuan para disa vitesh dhe për profesionin e saj.

Disa ditë më parë tifozët në stadium i kërkuan bukuroshes që të nxjerrë gjoksin, kërkesë e cila u refuzua nga Diletta.

“Ishte një keqkuptim, dhe veprimi që unë bëra në atë mënyrë ishte më shumë të tregoja faktin ironik të atij momenti”.

Çdo gjë virale? “Çdo gjë që bëjë unë kthehet në virale. Edhe kur shkoj në palestër edhe kur shkoj në një pub e kërcej. Nuk e di pse ndodh”.

Fotot nudo“ Kam bërë denoncime, jo vetëm që të mbroj jetën time private, por sepse edhe si gra duhet të luftojmë të tilla raste. E vlerësova shumë mbështetjen e Balotelit dhe ndjeva se nuk isha e vetmja që kam këtë problem”.

Profesioni“Që e vogël e ëndërroja, madje merrja në intervistë shokët e mi që luanin futboll. Shumë nga kolegët e mi, duan t’ia dinë vetëm për atë që ndodh në fushën e lojës, por unë jo. Kur të intereson vetëm futbolli më dëgjon, nëse jo vetëm më sheh. Bëj shaka, por në përgjithësi kjo është logjika”.

Ky ishte momenti kur tifozët e Napolit i kërkojnë bukuroshes që të nxirrte gjoksin:

Related posts

Barcelona rikthehet e ‘lavdishme’, Valverde e barazon rekordin e Pep Guardiolas

Q.Autor

AKSIDENT I RËNDË NË SHKODËR/ Përfundon në spital futbollisti i Vllaznisë… (FOTO)

Delo.autor

Kishte marrëveshje me PSV-në, “ngatërroi” aeroplanin dhe përfundoi në Portugali (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment