Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ I mjafton 3 minuta lojë, ja çfarë bën “Pleshti” ndaj Slavias (VIDEO)

Tri minuta i janë dashur Barcelona-s për të gjetur golin e avantazhit në ndeshjen kundër Slavia Prague, e vlefshme për javën e tretë të Grupit F të Champions League.

Argjentinasi ka bërë gjithçka vetë. në fillim ka vjedhur topin nga mbrojtja dhe më pas ka gjetur rrjetën me një goditje të saktë me të majtën pas një kombinimi me Arthur.

Related posts

E BUJSHME/ Mesfushori i ARSENALIT shumë PRANË MILANIT, ja paga që do të marrë

Isa.Autor

“ÇMENDURIA” NË MERKATO/ PSG i ofron “Zonjës së Vjetër” për Dybala shifrën prej…

Delo.autor

Lista e Islandës për “Kampionatin botëror 2018”

Sadik.Autor

Leave a Comment