Champions League Futboll Sport

E PABESUESHME/ Messi bën supergafë, gabon 1 metër larg porte (VIDEO)

Lionel Messi kishte mundësinë të shënonte golin e tretë për Barcelonën dhe t’i jepte fund të gjitha diskutimeve, por ylli argjentinas gaboi.

Kapiteni mori një top mjaft mirë brenda zonës dhe u shkëput drejt rrjetës kundërshtare, argjentinasi gaboi 1 metër larg portës. Një rast që shumë rrallë mund të shihet.

Related posts

GIRONA-REAL MADRID/ Vazquez kandidon për gafën e vitit (VIDEO)

Delo.autor

TAKIMI INTER-BARCELONA/ Numrat dhe kuriozitetet e supersfidës së Champions-it

Isa.Autor

Ronaldinho nderon “PLESHTIN”/ Pas largimit të MESSIT, Barça të tërheqë fanellën me…

Isa.Autor

Leave a Comment