Futboll Sport

EURO 2020/ Sllovakia vendos barazpeshën, “ish-i” i Milanit shënon super gol (VIDEO)

Sllovakia ka vendosur baraspeshën në sfidën që luan në shtëpi ndaj Uellsit. Sapo ka nisur pjesa e dytë ka qenë Juraj Kucka, i cili ka shënuar një gol mjaft të bukur.

Ish-lojtari i Milanit ka shkarkuar të majtën e tij, duke mos i lënë asnjë mundësi portierit të Uellsit dhe duke çuar shifrat në 1-1.

Related posts

MANCHESTER CITY-CHELSEA/ “Vendasit| thellojnë avantazhin me dy golat e Agueros

Delo.autor

BOKSIERI QË MASAKRON RIVALËT/ I pamposhtur, talenti SHQIPTAR kërkon “kurorën” në TIRANË

Isa.Autor

E DHIMBSHME/ FUTBOLLI SHQIPTAR NË ZI, ndahet papritur nga jeta ish-futbollisti i njohur

Isa.Autor

Leave a Comment