Champions League Futboll Sport

INTER-BORUSSIA DORTMUND/ “Demi” Martinez zhbllokon sfidën me VAR (VIDEO)

Interi ka kaluar në avantazh në ndeshjen ndaj Dortmundit. Lautaro Martinez kaloi zikaltrit në avantazh në minutën e 22′. De Vrij i dha një pasim fantastik pas shpinës së mbrojtjes dhe argjentinasi nuk gaboi për 1-0. Gjyqtari ndërhyri me VAR, por gjithçka ishte e rregullt.

Related posts

THOMAS STRAKOSHA TREMB LAZION/ “Gardiani” pëson dëmtim gjatë stërvitjes, ja kur pritet të jetë i gatshëm

Delo.autor

Zbehet interesimi i Real Madridit dhe Barcelonës për Mohamed Salah

Sadik.Autor

ARBITRI I SUPERIORES/ Enea Jorgji: Në Shqipëri paragjykohemi, presidentët e kanë kuptuar se…

Delo.autor

Leave a Comment