LIVE/ Po luhet ndeshja Norwich City-Manchester United. Rezultati 1-3

“Djajtë e Kuq” në krye me Ole Gunnar Solskjaer, nuk dinë për fitore në Premierligë që nga 14 shtatori, kur e mposhtën 1-0 Leicesterin.

Nga atëherë, në katër ndeshje – United regjistron dy humbje dhe dy barazimi andaj fitorja është detyrim sonte për “Djajtë e Kuq”.

LIVE/ Norwich City – Manchester United 1-3

MINUTA 89/ Norwich City ngushton diferencën me golin e shënaur nga Onel Hernandez.

MINUTA 73/ Manchester United thellon shifrat me golin e shënuar nga Anthony Martial.

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

***

MINUTA 31/ Manchester United dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Marcus Rashford.

MINUTA 21/ Manchester United ka kaluar në avantazh me golin e shënuar nga Scott McTominay.