Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Starton sfida Europa League Arsenal-Standard

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës ka startuar në formacionin e sotëm të Standard Liege që nga minuta e parë, derisa në anën tjetër për Arsenalin ka startuar edhe Shkodran Mustafi.

Skuadra e Vojvodës ka startuar me një formacion tepër mbrojtës kundër Arsenalit 4-5-1 kurse për herë të parë pas afër një viti për Arsenalin kthehet mbrojtësi i djathtë Hector Bellerine.

Arsenali përndryshe ka startuar në këtë ndeshje me lojtarë të ri, madje Unai Emery sulmin ia ka besuar të rinjve të Arsenalit, Nelson, Martinelli dhe Maitland Niles që sot starton në sulm.

 

 

LIVE/ Arsenal – Standard L. 0-0

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

“TREGON SA RRUGË TË GJATË KAM…”/ Mane: Fakti që Messi më votoi për më të mirin

Delo.autor

RENDITJA/ Partizani SUPER, ndjek Skënderbeu. Tirana “zhytet” në vendet e mbijetesës

Isa.Autor

PAS ZYRTARIZIMIT TEK JUVENTUS/ Rabiot mahnitet me “Topit të Artë” në muze: I vërteti është ky… (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment