Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Starton sfida Europa League Arsenal-Standard. Rezultati 3-0

Lojtari i përfaqësueses së Kosovës ka startuar në formacionin e sotëm të Standard Liege që nga minuta e parë, derisa në anën tjetër për Arsenalin ka startuar edhe Shkodran Mustafi.

Skuadra e Vojvodës ka startuar me një formacion tepër mbrojtës kundër Arsenalit 4-5-1 kurse për herë të parë pas afër një viti për Arsenalin kthehet mbrojtësi i djathtë Hector Bellerine.

Arsenali përndryshe ka startuar në këtë ndeshje me lojtarë të ri, madje Unai Emery sulmin ia ka besuar të rinjve të Arsenalit, Nelson, Martinelli dhe Maitland Niles që sot starton në sulm.

 

 

LIVE/ Arsenal – Standard L. 0-0

 

MINUTA 22/ Arsenal thellon shifrat me golin e shënuar nga Joseph Willock.

MINUTA 16/ Arsenal dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Martinelli.

MINUTA 13/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Martinelli.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

Lojtari i Fiorentinës sfidon rregullat e Seria A: Shiriti që i kemi kushtuar Astorit nuk…

Isa.Autor

KOMENTON TRAJNERIN E RI TË KOMBËTARES/ Lorik Cana thur elozhe: Edi Reja është një person që…

Delo.autor

KA LUAJTUR VETËM 4 NDESHJE NË KËTË SEZON/ Kërkon të largohet nga Milan në janar mbrojtësi…

Delo.autor

Leave a Comment