Futboll Sport

NDODH EDHE KJO NË ITALI/ Hajdutët vjedhin në qendrën stërvitore të Interit

Qendra stërvitore e Interit ka qenë në qendër të një sulmi nga hajdutët.

Ditët e fundit, e gjithë zona ku ndodhet ajo ka pasur probleme të tilla dhe janë raportuar mbi 20 raste vjedhjeje.

Siç bëjnë me dije mediat italiane, në shtëpinë zikaltër janë vjedhur korrëset e barit, pjesë të tjera që shërbejnë për mirëmbajtjen e fushës dhe ekspresi i kafes.

Hajdutët në fakt kanë përdorur një pjesë të qendrës stërvitore, e cila nuk frekuentohej shpesh dhe aty ishin vendosur veglat e mirëmbajtjes së fushës.

Related posts

Dasmë tek Real Madridi; Sergio Ramos dhe Pilar Rubio do të martohen (FOTO)

Isa.Autor

BBC do të ‘shpërbëhet’, ky është ‘tredhëmbëshi’ që Florentino Perez po ëndërron për Realin

Q.Autor

SUPER AGUERO/ Man City dyfishon shifrat ndaj Man United (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment