Champions League Futboll Sport

OLYMPIACOS-BAYERN MUNICH/ Sulmuesi El Arabi mposht Neuer dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Olympiakos ka surprizuar Bayernin, teksa ka marrë avantazhin në minutën e 23-të me anë të El Arabit. Sulmuesi i grekëve shfrytëzoi në maksimum një krosim të mbrojtësit Tsimikas dhe goditi saktë me kokë, me Neuer që reagoi shumë vonë.

Related posts

MË SHUMË SE NJË VIT PA LUAJTUR/ Valdet Rama largohet nga Kukësi, ja shkaku kryesor

Delo.autor

SUPERKUPA E SPANJËS/ Katër skuadra në duel, ja shteti ku do të luhet…

Delo.autor

SHTOHEN PROBLEMET TEK REALI/ Portieri Courtois ka pësuar një dëmtim, ja sa do të mungojë…

Delo.autor

Leave a Comment