Futboll La Liga Sport

REAL MADRID-LEGANES/ Ramos shpërdoron penalltinë, por arbitri i jep edhe një shans (VIDEO)

Sergio Ramos ka shpërdoruar një penallti në minutën e 23’ kur portieri i kuptoi krahun dhe devijoi topin drejt anësores. Megjithatë, arbitri i ndeshjes ka parë një parregullsi në pozicionimin e gardianit të Legane-s, i cili kishte dalë një hap përpara vijës fatale, dhe si pasojë Ramos ka pasur mundësinë të përsërisë goditjen nga pika e bardhë. Me të dytën, kapiteni i Madridit nuk gabon.

 

Related posts

Marrëdhënia Ze Maria – Tirana, klubi bardheblu vendos për trajnerin

Sadik.Autor

“MISS BOOMBOOM” PËRÇAN FAMILJEN E MESSIT/ Bukuroshja bën tatuazh portretin e “Pleshtit” pranë vendit intim (FOTO)

Delo.autor

E BUJSHME/ Një shqiptar për sulmin dhe një hungarez për mesfushën, ja objektivat e parë të Rangnick te Milan

Delo.autor

Leave a Comment