Futboll Kategoria Superiore Sport

VJEN NGA NJË 21 VJEÇAR/ Shikoni çfarë goli të bukur shënon Teuta përballë Flamurtarit (VIDEO)

Teuta po fiton me rezultatin 1-0 në përballjen ndaj Flamurtarit në ndeshjen hapëse për javën e 8-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 47’ Sherif Kallaku finalizon aksionin e bukur e skuadrës durrsake.

21-vjeçari i fundit bën një finte të bukur, dhe me të djathtën çon topin në cepin e portës së Moçkës.

Related posts

REKORD APSOLUT/ As MESSI dhe as NEYMAR: Vetëm RONALDO e mban ritmin e tij

Isa.Autor

YLLI I KOMBËTARES VENDIMTAR NË SKOCI/ Sulmuesi Kamberi shënon golin e përmbysjes dhe i jep ekipit 3 pikët (VIDEO)

Delo.autor

NEYMAR NIS NJË LIDHJE TË RE/ Njihuni me partneren e yllit brazilian që po “TËRBON” fansat me format e saj BOMBASTIKE (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment