Futboll Gossip Seria A Sport

NJIHUNI ME TIFOZEN MË SEKSI TË “SERIA A”/ “Kujdes” kur t’i shikosh gjoksin “bombastik”

Jeton në Napoli dhe dhe është italo-kolumbiane.

Është një tifozë e zjarrtë e Napolit dhe të gjithë pasionin për ekipin e presidentit De Laurentiis e shfaq me uniformën e kaltër.

Floriana Messina ka realizuar një një tjetër set fotografik, që i bën të çmenden tifozët napolitanë. Ish-pjesëmarrëse e “Grande Fratello”, është shumë e kërkuar edhe nga futbollistët, falë fizikut të saj që të lë pa frymë.

Related posts

Mund ta blinte 2 milion Euro/ Manchester United gati të paguajë 50 milionë për KROATIN

Isa.Autor

Shtypi argjentinas, i pamëshirshëm: U rikthye fantazma e 2014-ës

Sadik.Autor

Nga Spanja, Italia dhe Anglia, tri oferta për brazilianin e Barçës

Q.Autor

Leave a Comment