Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

DIKUR BËNIN HISTORINË ME KOMBËTAREN/ Formacioni i viteve 2000, i gjithi në… Kafe (FOTO)

Shqipëria do të luajë një ndeshje të rëndësishme ditën e sotme, teksa do të përballet me Francën, në stadiumin e ri “Air Albania”.

Shumë figura të njohura pritet të jenë të pranishme në këtë inaugurim të stadiumit, ku nuk do të mungojnë as disa nga legjendat kuqezi.

Dikur mbanin mbi shpinën e tyre një fanellë shumë të rëndësishme për ta, siç ishte ajo e Kombëtares me të cilën bënë historinë. Ndërsa tashmë pasi i kanë dhënë fund futbollit të luajtur, legjendat e Shqipërisë gjejnë përsëri kohë për njëri-tjetrin.

ac34d457-e3f3-4e77-89dd-c92b3d7db93f

Ervin Fakaj, Foto Strakosha, Altin Haxhi, Geri Çipi, Erion Bogdani, Ervin Skela, Klodian Duro, Alban Bushi, Igli Tare dhe Florian Myrtaj, kanë gjetur kohë të takohen me njëri-tjetrin, teksa në një foto të postuar nga Klodian Duro, në “Instagram”, shihen disa nga legjendat kuqezi duke konsumuar kafe së bashku.

Related posts

LEGJENDA E KLUBIT TË HANNOVER/ Ish-kapiteni i Kombëtares heq dorë nga pasaporta shqiptare

Delo.autor

PARTIZANI-QARABAG/ “Demat” të pa fat, ja 3 raste të arta për shënim (VIDEO)

Delo.autor

SHËN VALENTINI/ Yjet e futbollit urojnë gjysmat e tyre… David Beckham mban rekord (FOTOT)

Delo.autor

Leave a Comment