Futboll Gossip Sport

THANË SE DOLI LAKURIQ PARA KAMERAVE/ Sportistja e njohur befason me pamjen e saj (FOTO)

Skiatorja amerikane Lindsei Von ka argëtuar publikun kohëve të fundit me premierën e saj të filmit në lidhje me karrierën dhe filmin. Ajo arriti në Los Anxhelos, derisa kishte një fustan tejet transparent.

Lindsei Von

Pa dyshim, “guximi” i saj ishte i madh për ta veshur këtë fustan, pasi shumë menduan se ajo ishte shfaqur e zhveshur. Me siguri, kjo nuk është problem për të, pasi ajo shpesh del në faqet e para të mediave rozë për shkak të pamjes provokuese.

Skiatorja

95556 8889

PANORAMASPORT.AL

Related posts

E BUJSHME/ Tare sfidon hapur Interin, pranon negociatat për mbrojtësin e Shqipërisë

Delo.autor

Skedina e çmendur, koeficenti mbi 4500

Q.Autor

MESSI shënoi nga goditja e dënimit, ja çfarë bëri futbollisti i PSV-së (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment