Futboll Premier League Sport

BOURNEMOUTH-ARSENAL/ Pas një aksioni fantastik, Van Gosling zhbllokon sfidën ndaj “Topçinjve” (VIDEO)

Arsenali sapo ka pësuar gol ndaj Bournemouth dhe për Arteta duket se mund të jetë pasdite tepër e hidhur… Trajneri i topçinjve e ka nisur kështu, me gol të kundërshtarit, pasi Van Gosling ka realizuar me një aksion të bukur të vendasve.

Related posts

TIFOZËT E VARDARIT SHKAKTOJNË POLIMIKA/ Shikoni fendojnë shqiptarët me kore të rënda raciste (VIDEO)

Delo.autor

ISHIN FUTUR ME FORCË ME MASKA/ Familja e yllit të Tottenhamit plaçkitet nën kërcënimin e thikës

Delo.autor

ZYRTARE/ Kukësi gjen bomberin e shumëkërkuar, arrin marrëveshjen me sulmuesin…

Delo.autor

Leave a Comment