Futboll Sport

CEREMONIA E “TOPIT TË ARTË”/ Futbollisti i ri më i mirë, shapllet fituesi i trofeut Kopa…

Është dhënë çmimi i parë në ceremoninë gala të Topit të Artë, ku Mathijs De Ligt ka fituar trofeun Kopa. Ky trofe i jepet futbollistit të ri më të mirë. Vitin e shkuar e fitoi Mbappe, i cili edhe zbuloi emrin e fituesit. Në garë për këtë çmim ishin edhe emra si Joao Felix dhe Jadon Sancho.

 

Related posts

Raphael Varane konfirmon interesin e Manchester United

Q.Autor

PAS 12 MINUTASH LOJË/ “Demi” Lautaro befason mbrojtjen e Torinos, ja goli (VIDEO)

Delo.autor

SKEDINA E DITËS/ Sot, si asnjëherë më parë e keni shansin të bëheni MILIONER (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment