Futboll Sport

CHAMPIONS/ Pas 10 minutash lojë, Sancho zhbllokon sfidën ndaj Slavia Prague (VIDEO)

Borussia Dortmund ka zhbllokuar pas vetëm 10 minutash sfidën ndaj Slavia Prague.

Verdhezinjtë kanë shënuar me Sancho-n, që ka gjetur golin pas një aksioni perfekt të ekipit.

Nëse Dortmmund fiton dhe nëse Inter nuk arrin të mposhtë Barçën, verdhezinjtë do të kualifikoheshin në raundin pasardhës.

Related posts

DEKLARATA E ISH-KAPITENIT TË INTERIT/ Javier Zanetti beson tek trajneri i ri: Me Conten “Zikaltërit” kanë mundësi të mëdha

Delo.autor

ARSENALI KALON NË EPËRSI/ Shënon një gol fantastik Lcezette (VIDEO)

Delo.autor

PAS BARAZIMIT NDAJ BYLIS/ Flet Sulmuesi Zogaj: Nëse vazhdojmë kështu, do…

Delo.autor

Leave a Comment