Futboll Sport

CHAMPIONS/ Pas një PASIMI perfekt nga Griezmann, talenti Perez hesht “San Siron” (VIDEO)

Interi dhe Barcelona luajnë një ndeshje që për zikaltërit do të thotë shumë po për katalanasit jo edhe aq, pasi janë kualifikuar në fazën e eliminimit direkt në Champions League.

Goli i parë i sfidës u shënua nga skuadra e Barcelonas, e cila në momentin më të mirë zikaltër ka shënuar me të riun Carles Perez. Ndërlikohet kualifikimi zikaltër.

Related posts

SHQIPËRIA NUK IA DEL VETËM NË NË FUND/ Nuk arrin të fitojë ndaj Estonisë (VIDEO)

Isa.Autor

FUTBOLLI I PARALIZUAR NGA KORONAVIRUSI/ Zidane “ribashkon” Real Madridin pas 3 javësh karantinë (FOTO)

Delo.autor

Buffon: Donnarumma është e ardhmja, unë kam luftuar depresionin

Q.Autor

Leave a Comment