Futboll Seria A Sport

PËRCAKTOHET AXHENDA PËR KUPËN E ITALISË/ Ndeshje të vështira. Ja kur do luajnë Milani, Inter dhe Juventus

Janë përcaktuar ditën e sotme datat dhe oraret, kur do të luhen ndeshjet e Kupës së Italisë të vlefshme për 1/8.

Milani do të luajë në shtëpi ndaj Spalit, ndeshje e cila është planifikuar të zhvillohet në 15 janar në orën 17:30.

Një ndeshje të vështirë do të ketë Interi, të cilët gjithashtu do të luajnë në shtëpi ndaj Kaljari, ndeshje që do të zhvillohet në 14 janar duke filluar nga ora 20:45.

Juventusi do të luajë si vendas ndaj Udinezes, një ndeshje kjo e lehtë për Torinezët, që do të luajnë me ndihmën e publikut në 15 janar në orën 20:45.

Related posts

Shkëlqeu me Salzburgun, Valon Berisha shumë pranë ekipit prestigjoz në Itali

Sadik.Autor

OFERTA E FUNDIT E FRANCEZËVE/ PSG vazhdon negociatat me Juventus për shërbimet e Dybalas

Delo.autor

TELEVIZIONI I SHQIPTAREVE NUK NDALET/ SURPRIZË: Real Madrid – Barcelona vjen në RTSH (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment