Futboll Seria A Sport

E PABESUESHME NË KORENË E JUGUT/ Portieri i fal golin sulmuesit kundërshtar, ja gafa qesharake (VIDEO)

Një incident tepër qesharak ka ndodhur në kampionatin e Koresë së Jugut. Portieri i Ulsan Hyundai ka marrë përsipër të kryejë një rivënie anësore, por ka gabuar rëndë teksa i ka dhënë topin sulmuesit kundërshtar të Pohang Steelers Heo Young Joon.

Ai nuk ka gabuar me portën e boshatisur, pas golit, kamerat kanë fokusuar portierin e shkretë i cili dukej i zhgënjyer.

Related posts

PAS NJË KROSIMI PERFEKT NGA MODRIC/ Ylli Benzema i kthen buzëqeshjen Realit dhe rihap sfidën (VIDEO)

Delo.autor

ATË QË S’E BËN POLITIKA, E BËN SPORTI/ UEFA detyron shtetet evropiane të njohin Kosovën, ja arsyeja

Delo.autor

LIGA E KOMBEVE/ Këta janë golashënuesit më të mirë të kompeticionit prestigjoz

Isa.Autor

Leave a Comment