Futboll La Liga Sport

U MPOSHT NGA BARCELONA/ Ja reagimi i Diego Simeones pas golit të “Pleshtit”(VIDEO)

Barcelona ka mposhtur Atletico Madridin falë golit të mrekullueshëm të Lionel Messit në minutat e fundit të takimit. Argjentinasi ka finalizuar me shumë klas pas kombinimit me Luis Suarez duke i dhënë tre pikët ekipit të tij.

Më poshtë keni reagimin e Diego Simeone-s. Trajneri ka shfaqur vlerësimin e tij për atë gol duke duartrokitur golin e kundërshtarit. Një gjest që duhet vlerësuar.

Edhe pas ndeshjes, Simeone kishte vetëm fjalë të mira për të thënë për numrin 10 të Barçës.

Related posts

ARSENAL PAGOI 50 MILIONË EURO PËR THOMAS PARTEY/ I ati i djaloshit injoron keq Juventus dhe Chelsea me këtë deklaratë

Delo.autor

NDESHJA ME PARMËN/ Gattuso: Paqueta dhe Romagnoli mund të luajnë…

Delo.autor

HABIT Evra/ Nëse Ronaldo ju fton për të ngrënë në shtëpi, mos shkoni…

Sadik.Autor

Leave a Comment