Futboll Sport

E PABESUESHME NGA IRANI/ Mesfushori Sepahan realizon golin e vitit me një “MAGJI” (VIDEO)

Ditën e sotme është shënuar një ndër golat më të bukur të këtij viti. Mesfushori i ekipit iranian të Sepahan, ka gjetur rrjetën me një goditje nga mesi i fushës.

Kerimi shënon me një lehtësi të jashtëzakonshme, sikur të ishte duke ekzekutuar një 11-metërsh. Precizion në maksimum për një gol për kornizë. Thjesht shijojeni…

Related posts

MARADONA NUK ËSHTË MIRË ME SHËNDETIN/ Largohet si trajner i klubit meksikan

Delo.autor

Komisioni i Disiplinës ‘burgos’ zyrtarët e Flamurtarit, skuadra dënohet me…

Sadik.Autor

PAS SPINAZZOLA DHE DIAWARA/ Roma arrin akordin me mbrojtësin e Atalantës…

Delo.autor

Leave a Comment