Bundesliga Futboll Sport

E PABESUESHME/ Porteri i mohon golin Bayernit për çështje milimetrash (VIDEO)

Yann Sommer i ka mohuar golin e avantazhin Bayern Munchen për çështje milimetrash.

Me të vërtetë një rast i pabesueshëm në sfidën mes Gladbach dhe Bayern, ku goditje e Kimmich u ndal nga portieri Sommer në vijën fatale.

Siç duket dhe nga pamjet, topi nuk e ka kaluar të gjithë vijën vetëm për çështje milimetrash.

Related posts

Toure: Sulmi i City është më i mirë se ai i Real Madrid apo Barcelonës…

Q.Autor

“MË VJEN KEQ SI PËRFUNDOI ME MILANIN…”/ Piatek i hipën avionit për në…

bora.autor

PAS 2 MUAJSH RONALDO RIKTHEHET NË ITALI/ Forca të shumta policie e shoqërojnë CR7 në karantinë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment