Futboll Premier League Sport

I JASHTËZAKONSHËM/ Dele Alli mahnit “Old Trafford” me një super gol (VIDEO)

Tottenham ka barazuar shifrat ndaj Manchester United në minutën e 39-të, me Dele Allin që vijon formën e jashtëzakonshme. Anglezi ka shënuar një supergol, teksa ul një top mes dy mbrojtësve miq dhe mposht portierin De Gea me lehtësi. Barazim 1-1 mes United dhe Tottenham tashmë.

Related posts

GAFA EPIKE E FENERBHAÇES/ Ngatërroi llogarinë e Empolit me një kompani automjetesh në Holandë, turqit depozitojnë…

Delo.autor

“REJA BËRI DETYRAT E SHTËPISË”/ Rudi Vata i thur elozhe lojtarëve të Kombëtares: S’kishte ndodhur kurrë në histori që…

Delo.autor

Dokumenti/ As milionat e çmendura nuk e shpëtuan Vllazninë

Sadik.Autor

Leave a Comment