Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Luftëtari-Skënderbeu. Rezultati 2-0

Sfida e fundit është ajo mes Luftëtarit dhe Skënderbeut. Gjirokastritët shkarkuan së fundmi trajnerin Marantas, teksa do të drejtohen në përballjen e sotme, nga trajneri i portierëve, ndërkohë që korçarët, vijnë pas 2 humbjeve radhazi.

 

LIVE/ Luftëtari – Skënderbeu 2-0

 

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

TË GJITHË PO PRISNIM BASHKIMIN ME RONALDON/ Marcelo vendos të ardhmen

bora.autor

TRUKIM APO GAFË/ Braziliani i Marseille bën AUTOGOLIN e vitit, shënon nga një distancë prej…(VIDEO)

Isa.Autor

U dëmtua përballë Atletico Madrid, Payet jashtë Botërorit

Sadik.Autor

Leave a Comment