Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Parma-Milan. Rezultati 0-1

Milani do të luajë në transfertë me Parmën, sfidë ku edhe kuqezinjtë do të kërkojnë vetëm fitoren, duke parë periudhën e vështirë që po kalojnë. Një fitore sot do të sillte optimizmin te “Djalli”, të cilët pavarësisht ndeshjeve të mira të zhvilluara ndaj Juventusit dhe Napolit, kanë marrë vetëm 1 pikë, edhe atë ndaj ekipit të drejtuar nga Ançeloti.

 

 

Live|Parma-Milan 0-1

 

MINUTA46/ Nis pjesa e dytë

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura

MINUTA 1/ Starton sfida

 

mil

 

Related posts

RUSI 2018/ Deschamps: Rabiot ka bërë një gabim gjigant…

Sadik.Autor

ARKIVOI NJË FITORE TË VUAJTUR/ Allegri: Juventusi në finale të Championsit? Kjo nuk është një…

Delo.autor

SUPERSFIDA/ BARÇA-INTER: Njihuni me 8 lojtarët që luajtën për të dyja skuadrat

Isa.Autor

Leave a Comment