Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Mbyllet ndeshja Standard Liege-Arsenal. Rezultati 2-2

Nga minuta e parë për Standard Liege nuk luan mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda, derisa edhe Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi nuk luajnë gjithashtu.

Ata madje nuk gjenden as në stol për Arsenalin.Standard Liege duhet ta mposhtë patjetër Arsenalin dhe të shpresojë në humbje të mundshme të Eintracht Frankfurt për të kaluar fazën e Grupeve të Europa League.

 

LIVE/ Standard Liege – Arsenal 2-2

 

Mbyllet sfida

MINUTA 81/ Arsenal barazon shifrat me golin e shënuar nga Bukayo Saka.

MINUTA 79/ Arsenal ngushton shifrat me golin e shënuar nga Alexandre Lacazette.

MINUTA 69/ Standard Liege dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Selim Amallah.

MINUTA 47/ Standard Liege kalon në avantazh me golin e shënuar nga Samuel Bastien.

MINUTA 46/ Nis pjesa e dytë

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura

MINUTA

MINUTA 1/ Nis sfida

FORMACIONET ZYRTARE

Related posts

ZYRTARE/ Sulmuesi argjentinas prezantohet tek Interi

Isa.Autor

FEDERATA MERR VENDIMIN/ Shtyhen ndeshjet në Premier dhe Bungesliga, ja shkaku

Delo.autor

MERKATOJA E JANARIT/ Sarri: Chelsea ka nevojë për një sulmues, ne duhet të

Delo.autor

Leave a Comment