Futboll Seria A Sport

MERKATO E JANARIT PO AFRON/ Juventus-PSG bëjnë gati shkëmbimin e lojtarëve, ja emrat

Juventus dhe PSG po mendojnë të realizojnë një shkëmbim lojtarësh në merkaton e janarit.

Emre Can është i pakënaqur me situatën e tij te Juventus, pasi është kthyer në një lojtar stoli nga Sarri, ndaj largimi i tij në merkaton e janarit është i sigurt.

Ndërsa, Leandro Paredes ka zhgënjyer që kur kaloi në Francë, një vit më parë, nga Zenit Saint Petersburg raporton “TuttoSport”.

Duke ditur pakënaqësinë e dy lojtarëve në fjale, dy gjigantët e Europës po mendojnë të kryejnë një shkëmbim mes tyre, që do t’i kënaqte të gjitha palët.

Image

© SYRI.net

Related posts

MANCHESTER UNITED-MILAN/ Lingard nuk fal, tjetër barazim. Ja goli (VIDEO)

Delo.autor

DUAN SUPERLIGËN/ Një kompleks modern për qytetin e Ballshit, mallakastriotët në festë (FOTO)

Isa.Autor

E PABESUESHME/ Tyson FURY stërvitje me ARINJTË në prag të duelit me…(FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment