Futboll Kategoria Superiore Sport

MOMENTE TENSIONI NË “AIR ALBANIA”/ Lorenc Trashi përleshet me Ngoo, gjyqtari Jorgji nuk i fal (VIDEO)

Partizani dhe Tirana kanë zbritur  sot në fushë përballë njëra-tjetrës për herë të 155-të. Me start në orën 19:00, mbrëmja e së premtes do të ketë në epiqendër të saj supersfidën e futbollit shqiptar. Është një derbi i pazakontë. Jo vetëm sepse luhet në të premten me datë 13, kombinimin e ditës dhe datës të cilën bota e perëndimit ndonjëherë e konsideron edhe si ters.

Momente tensioni në derbi, Majkëll Ngo përplaset me Lorenc Trashin! Gjyqtari Enea Jorgji i ndëshkon me karton të verdhë.

Related posts

PAS DY MUAJSH NGA ZHGËNJIMI NË “US OPEN”/ Rrëfehet Djokovic: Ja pse vendosa të luaj në Paris

Delo.autor

Feston golin e skuadrës së zemrës mes tifozëve kundërshtarë, nis “lufta” (Video)

Sadik.Autor

Pankina e Polonisë, ish trajneri i Kroacisë rivalizon De Biasin

Isa.Autor

Leave a Comment