Bundesliga Futboll Sport

NUK HUMBET MË KOHË/ Lewandowski gati për operacion delikat, ja sa do të mungojë

Sulmuesi i Bajern Mynih Robert Levandovski do të nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale.

Megjithësë ngjan operacion delikat, drejtuesit e klubit bavarez besojnë se 31-vjeçari nuk do të humbasë shumë takime teksa raportohet se aim und të mungojë 10-14 ditë.

“Nuk duam të humbasim shumë kohë”, shprehet tekniku i kampionëve të Gjermanisë.

Falë pushimit dimëror, Levandovski i ka të gjitham mundësitë të jetë në fushë në përballjen e 19 janarit ndaj Hertës së Berlinit.

Related posts

DERBI I KRYEQYTETIT/ Sjellin suksese në skuadër, tek Tirana është një çështje… portierësh

Delo.autor

Lajm i keq për Panuccin/ Shtyhet debutimi i mbrojtësit të talentuar kuqezi

Sadik.Autor

ZYRTARE/ Manchester United dhe Juventusi arrijnë MARRVESHJEN për mesfushorin francez

Isa.Autor

Leave a Comment