Futboll Seria A Sport

CHAMPIONS/ “Shpërthen” Conte, Lukaku rihap sfidën me Barcelonën (VIDEO)

Interi ka gjetur golin e barazimit rreth fundit të pjesës së parë, kur Romelu Lukaku ka shënuar. Një barazim ky që largon disi fantazmat, edhe pse gjithësesi i duhet fitorja.

Related posts

SHËNOI DHE FESTOI NË NJË MËNYRË TË VEÇANTË/ Lojtari i Reinxhërs ndëshkohet me karton te kuq për gjestin e tij (VIDEO)

Delo.autor

PËRFUNDON JAVA E 33-TË NË SUPERIORE/ Ja rezultatet dhe gola e 4 sfidave kryesore

Delo.autor

Gabigol BEFASON: “Kam kontratë me Inter, por tjetër skuadër në zemër”

Isa.Autor

Leave a Comment