Futboll Gossip Sport

“SHOPPING” PËR FESTAT E FUNDVITIT/ Bashkëshortja e Ronaldos “kapet mat” pa make-up (FOTO)

Xheorxhina Rodrigez ka shfrytëzuar kohën e lirë për t’i bërë përgatitjet e fundit para Vitit të Ri, ndërkaq modelja dhe bashkëshortja e Kristiano Ronaldos është fotografuar duke bërë blerje.

Xhorxhina3

Ajo ishte duke zgjedhur fustanin për Vitin e Ri, ndërsa paparacët nuk e lëshuan këtë rast që t’i përjetësojnë momentet kur ajo është në veshje tërësisht relaksuese dhe pa grim të përsosur, mirëpo edhe pa fustane të ngushta, të cilat i rrinë për mrekulli.

Xhorxhina

Kombinimin e ka plotësuar me atlete, ndërkaq duket se u gjend pak në situatë jo të këndshme kur i vërejti fotografët.

Related posts

“LEKU LUM”/ Ky është formacioni më i mirë i blerjeve më të shtrenjta të Serisë A

Isa.Autor

BARAZIM NË “PAQE”/ Mesfushori Lika ndal “Durrsakët” në frymën e fundit

Delo.autor

ZYRTARE/ Ilir Daja i jep lamtumirën Skënderbeut, gati kalimi tek klubi i madh i Superiores…

Delo.autor

Leave a Comment